BIBE
polski   english
Strona główna Instytut badań edukacyjnych
BIBE
Evidence Informed Policy
Zobacz również
Nasze strony
O pracowni

Zespół Pracowni BIBE zajmuje się przede wszystkim monitorowaniem i opracowaniem badań za lata 1989-2015 prowadzonych w zakresie szeroko pojętej edukacji.   >> więcej


napisz do nas
bibe@ibe.edu.pl

Prawa autorskie

BIBE jest chroniona przez ustawę o ochronie baz danych z 27.07.2001 r. Wolno korzystać z tej bazy danych przez pobieranie lub wtórne wykorzystanie nieistotnej części jej zawartości. Nie jest dozwolone powtarzające się i systematyczne pobieranie lub wtórne wykorzystanie sprzeczne z normalnym korzystaniem i powodujące nieusprawiedliwione naruszenie słusznych interesów IBE.

Tworząc BIBE dokładaliśmy starań, aby w pełni respektować osobiste prawa autorskie tych naukowców, którzy prowadzili badania i tych którzy są właścicielami autorskich praw majątkowych. Prosimy o niezwłoczny kontakt z IBE, jeżeli ktoś z tego kręgu uznałby, że jednak prawa te zostały w jakiś sposób naruszone, a my podejmiemy działania dla usunięcia takiego przypadku. Prosimy wziąć pod uwagę, że zbierane przez nas informacje były często niekompletne i obarczone błędami. Mogło się więc zdarzyć, że mimo naszych starań, nie udało nam się uniknąć błędów w naszej BIBE, za co z góry przepraszamy.

 

 
Tagi
Ostatnie wyszukiwania
Wyszukane słowo Liczba odpowiedzi
 
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Baza Informacji o Badaniach Edukacyjnych została stworzona w ramach projektu "BADANIE JAKOŚCI I EFEKTYWNOŚCI EDUKACJI ORAZ INSTYTUCJONALIZACJA ZAPLECZA BADAWCZEGO"